top of page
Untitled-1.png

גלית חיים 

Design meets people

אתר

וואצאפ

פייסבוק

אינסטגרם

מייל

התקשרו

המומחיות שלנו:

המומחיות שלנו היא לחבר בין אנשים לרצונות, לצבעים לחומרים ולטקסטורות, לפשט את הכל לתהליך אחד הרמוני ומרגש עד לקבלת התוצאה המושלמת.

ומעל הכל להעניק לכם את כל מה שנדרש לבית במקום אחד:

תכנון, אדריכלות, עיצוב, הלבשת הבית, פיקוח בנייה ,ביצוע הדמיות, ייעוץ נדל"ן וייעוץ משפטי.

292796938_370256318558687_3295111494692493446_n.jpg

שירותי המשרד

פגישת ייעוץ :

החלטתם לשפץ את הבית או העסק? עוברים  לבית חדש? אולי רק מעוניינים לשדרג ולרענן את הקיים  ? קניתם מגרש?

כל כך הרבה רעיונות, חלומות, רצונות וצרכים…

אתם רוצים לעשות את הבחירות המדויקות ולדעת מאילו טעויות להמנע אך לא בטוחים איזה סגנון הכי מתאים, איך מחליטים, מה בוחרים, איך מיישמים ומאיפה מתחילים?

הדרך הטובה ביותר להתחיל היא פגישת ייעוץ. פגישה חד פעמית  שתאפשר לכם לקבל ייעוץ, הכוונה והנחיות ברורות מתוך התייחסות מדויקת והתאמה לצרכים, לסוג השיפוץ ולתקציב שלכם.  פגישת חובה (לפני כל פרויקט), בעלת ערך ממשי שבה נגבש החלטה על סגנון עיצובי, תכנון סקיצות ראשוני ותכנון תקציב משוער.

תכנון אדריכלי :

בונים בית? עושים שיפוץ שמצריך היתרים? ביחד נגשים את החלום החל משלב הסקיצות, התכנון, ההיתרים, תוכניות העבודה, עבודה מול הקבלנים ועוד, עד למעבר לביתכם.

ייעוץ אדריכלי מיועד לסייע ללקוח לקבל החלטה מושכלת ביחס לאופן המימוש של הפרויקט המיוחל. בסיכום הפגישה אנו נציע ללקוח מספר חלופות למימוש הרעיון שלו ונקבל יחד החלטות תכנוניות ועיצוביות. כמו כן, לפי הצורך, נשמח להמליץ ללקוח על בעלי מקצועי מומחים בכל תחום הביצוע.

תכנון ועיצוב פנים :

מעוניינים לשפץ את הבית ולהתחדש? בתהליך של תכנון ועיצוב פנים נבחן את צרכי המשפחה ונשדרג את הבית בהתאם, נלווה אתכם בבחירת קונספט הכולל סט תכניות עבודה לבעלי המקצוע, ליווי ופיקוח, ימי קניות לחומרים, ריהוט, וטקסטיל, בסוף התהליך תיהנו מבית חלומותכם.

ליווי שינויי דיירים: :

תכנית זו מיועדת לרוכשי דירה בפרויקט מקבלן.

דירת הקבלן מגיעה בתכנון סטנדרטי שאינו מתאים לכולם, לרוב  קיימת אפשרות לשדרג או לערוך שינויים בתכנון המקורי של הדירה, ולהקנות לה אופי ייחודי ואישי.

כדי לערוך שינויים בתוכניות הדירה המקוריות יש צורך  בתכנון מקצועי ובתוכניות הכוללות את השינויים  הדרושים ולכן יש לפנות לייעוץ אדריכלי .

משרדינו מציע  שירות של עיצוב ותכנון אדריכלי לשינויי דיירים. תוך התנהלות שוטפת מול נציגי הקבלן, עריכת התוכניות הנדרשות, לווי צמוד מתחילת התכנון וממשיך בכל תקופת  הבניה על מנת לוודא שכל התוכניות מתבצעות כראוי.

את תהליך השינויים מומלץ לבצע בשלב מוקדם ככל האפשר, על מנת לדרוש ולתאם את השינויים עם הקבלן בשלבי הבניה הראשונים.

סט תוכניות עבודה לבית / עסק או כל נכס:

בין אם תחליט להשתמש בשירותי עצוב פנים ובין שתחליט  לנהל את הפרויקט בעצמך, על מנת שהתהליך ינוהל בצורה נכונה וברורה חובה להכין סט תוכניות מפורטות ומדויקות לקבלן  ולכל הספקים והמבצעים הרלוונטיים: תכנית הריסה, תכנית בנייה, תכנית ריהוט, תכנית חשמל,  תכנית אינסטלציה, תכנית תקרה, תכנית ריצוף, תכנית גמרים, תוכנית  פריסה לחדרים רטובים, תכניות נגרות ועוד.

הדמיות :

לא כולם מצליחים לדמיין איך הנכס שלהם עתיד להיראות, חלקנו מתקשים לקבל החלטות תכנוניות, לגבש קונספט עיצובי, ולבחור רהיטים. לפעמים מגבלות התקציב ותנאי השטח גורמים לנו חוסר בטחון בתהליך, ואף בתוצר הסופי. באמצעות הדמיה אדריכלית, נעצב יחד עיצוב עם משמעות, איכותי ומעניין. נוכל להמחיש תכנון אדריכלי, עיצוב פנים, נגרות, חומרי גמר ופרטים אדריכליים.

ליווי ופיקוח מלא/חלקי :

מתן פתרונות לבעיות בשטח , הדרכה ומתן הסברים לבעלי המקצוע המבצעים בשטח.

ליווי מלא אישי וצמוד שייתן לכם שקט נפשי לאורך כל תהליך הבנייה או השיפוץ

מתוך הבנת חשיבות הנוכחות בשטח של נציג מטעמכם.  על מנת לוודא שהעבודה בשטח מתבצעת בהתאם לתוכניות,  ועומדת במסגרת תקציב, לוחות זמנים ובאיכות ללא פשרות.

כמו כן התנהלות מול ספקים ובעלי מקצוע ותאום ביניהם. מציאת פתרונות יצירתיים  לבעיות או חריגות המתעוררות בשטח ולהשגת תוצאה מקסימלית.

שעות פעילות :

א, ג, ה  – 8:30 – 16:30

ב, ד – 8:30 – 15:30, 17:00- 19:00

שישי שבת סגור

הכרטיס נבנה עי מובינג פרסום - אלי נווה 0556686856

bottom of page