top of page
16625 (1).jpg

יובל איזק עו"ד

נזיקין - ייפוי כול מתמשך - צוואות - בל"ל - ביטוח - ירושות

מי אנחנו

משרד עורכי הדין יובל איזק הינו משרד העוסק בתחומי תביעות הנזיקין, תביעות מול ביטוח לאומי, תביעות מול חברות הביטוח, ייפוי כוח מתמשך, צוואות, וירושות. 

משרדינו הינו משרד בוטיק היודע לתת מענה נכון ובזמן הנכון לכל לקוח ולקוח. הליווי הינו אישי עד למתן פתרון מלא. שילוב עתיר ידע וניסיון בעולם הנזיקין הביא את משרדינו להבחין בעומק הסוגיה ולמתן התייחסות מעמיקה לכל בעיה. 

277778703_394457542681046_1721050373055123478_n.jpg
ייפוי כוח מתמשך

יפוי כוח מתמשך הוא תיקון חוק מהפכני שזוכה לגיבוי מצד ארגוני זכויות אדם כמו גם המערכת המשפטית אשר הבינה כי השימוש באפוטרופסות הוא כלי משפטי בעל השלכות דרמטיות, בייחוד לאור העובדה כי הוא לא מוגבל ולא מפוקח. ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי לכל דבר ועניין שמאפשר לכל אדם לקבוע מראש לצד יכולת להגביל את תקופת הזמן לצד ניהול המתבצע רק בעבור נושאים ספציפיים שהוגדרו מראש כמו למשל רכוש, מגורים או נושאים רפואיים

תאונות ספורט

תאונות ספורט
פעילות ספורטיבית הינה הדרך הטובה והבטוחה ביותר ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן, בייחוד לטובת שיפור סיבולת לב הריאה ואף מסייעת לטובת בנייה של מסת שריר. אולם באופן טבעי, פעילות זו עלולה להוביל גם לפציעות שיכולות לא רק לפגוע בתדירות האימונים אלא אפילו להשבית, לעלות לכדי נכות ולפגוע באובדן כושר העבודה. למעשה, טעויות במסגרת האימון עלולות להוביל לכאבים עזים וחזקים. הגשת תביעה מול הביטוח הלאומי וחברות הביטוח היא חיונית ואפשרית, תלוי מקרה ועל כן ייעוץ מקצועי הינו הכרחי.

זכויות להט"ב

זכויות להט"ב- צו הורות, הסכם חיים משותפים, הורות משותפת, הסכם פרידה, צוואות ויפוי כוח מתמשך 
מדינת ישראל נמצאת בפתחה של מהפכה בכל הקשור למיצוי זכויות הקהילה הלטהב"ית. עדות לכך ניתן למצוא בפסיקות מרחיקות לכת המאפשרות לזוג לממש את זכותם, אולם לצערנו עדיין לא מעט זוגות נתקלים בקשיים. כמי שמתמחה מזה שנים רבות בתחום, אני כאן בשביל לסייע לכם להוביל ליצירה של מערך משפטי התומך בכם - ומשפיע על העתיד שלכם.

נכות מעבודה - זכויות בביטוח הלאומי

מי שהוכר על ידי ביטוח לאומי כנפגע עבודה ונותרה לו נכות עקב הפגיעה עשוי להיות זכאי לגמלת נכות, בכפוף לוועדה רפואית. יחד עם זאת, התמודדות אל מול הוועדות הרפואיות עלולה להיות מורכבת למדי ואף להפחית את הסיכוי לקבלת פיצוי מלא. ליווי מקצועי הוא בעל משמעות גם מבחינת היכולת להוביל למיצוי זכויות הכולל את קביעת סוג הנכות, גובה הגמלה וכן הפחתת הקשיים הבירוקטיים הנלווים להליך.

פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה

היא למעשה פוליסה שנועדה להבטיח תשלומים חודשיים לאדם שכושר העבודה שלו נפגע, במקום המשכורות החודשיות שנמנע ממנו להרוויח וזאת בגובה הסכום ולמשך התקופה שהוגדרו בפוליסה. מיצוי זכויות בתחום הזה הוא הכרחי בעבור כל עובד ועובדת במדינת ישראל, ועל כן באמצעות ליווי משפטי ניתן יהיה להוביל למימוש הפוליסה בהתאם להגדרות הפוליסה ועם שימת דגש על מענה המותאם בדיוק למצבכם

Anchor 1
הסכם הורות משותפת

הוא הסכם משפטי אשר נועד להסדיר  את היחסים בין בני זוג או אנשים יחידים הבוחרים להביא ילד לעולם, שלא במסגרת נישואים עם אדם נוסף. ההסכם קובע מראש את ההסדרים, החובות והזכויות של ההורים זה כלפי זה וכן כלפי הילד המשותף. מהם הנושאים החשובים להתייחסות וכיצד ניתן להוביל לחתימה על הסכם המשרת את שני הצדדים וצופן את פני העתיד בכל הקשור לגידול הילד? בדיוק לשם כך אשמח לסייע באופן משפטי ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים של המשפחה שלכם

הכרטיס נבנה עי מובינג פרסום - אלי נווה 0556686856

bottom of page